więcej


Inicjatywy lokalne

Wygraj Fairphone z ecoGatorem! (19209)

2016-01-24

Drukuj
galeria

Ruszyła loteria dla dla wszystkich użytkowników bezpłatnej aplikacji ecoGator!

Chcesz oszczędzać energię i pieniądze w łatwy i dostarczający radości sposób? EcoGator Ci w tym pomoże! Teraz możesz też wziąć udział w loterii i wygrać jeden z trzech smartfonów Fair Phone 2, o wartości 520 euro każdy.

Wzięcie udziału w loterii jest bardzo proste:

  • Uruchom aplikację ecoGator lub pobierz ją bezpłatnie ze sklepu Android lub iOS,
  • zbierz 50 punktów (np. odpowiadając poprawnie na przynajmniej jedno pytanie w quizie)
  • zgłoś swój udział w loterii wedle schematu: kliknij na Strona domowa / mój ecoGator / Nagroda - informacje / Wpisz Twój e-mail / Potwierdź udział.

Zgłoszenia są przyjmowane do 31 stycznia 2016 r.


Zasady i warunki udziału w konkursie przedstawione są na stronie www.ecogator.fewe.pl/aplikacja-mobilna/konkurs-ecogator-loteria/

O aplikacji

Aplikacja "ecoGator" prezentuje najbardziej efektywne produkty dostępne na rynku (tryb pomocy zakupowej) oraz porady nt. ekologicznego stylu życia (tryb codzienny).

Tryb pomocy zakupowej: Aplikacja jest Twoim osobistym asystentem, który wspomoże Cię w wyborze energooszczędnych urzadzeń. Jeżeli szukając nowej lodówki czy pralki jesteś nieco zagubiony wśród wszechobecnych etykiet energetycznych masz ecoGatora! Wystarczy zrobić zdjęcie etykiety wybranego przez Ciebie urządzenia, a otrzymasz informacje o jego efektywności energetycznej, które możesz zatrzymać w schowku. Jest to pierwsza aplikacja, umożliwiająca odczytywanie i przetwarzanie etykiety energetycznej przy użyciu wbudowanego w smartfona aparatu fotograficznego.

Tryb codzienny: aplikacja pomoże Ci oszczędzać energię i pieniądze każdego dnia. Czytaj nasze porady, wskazówki, weź udział w zabawie quizowej, otrzymuj tygodniowe wiadomości.

O Fairphone 2

Przede wszystkim jest to pierwszy na świecie modułowy telefon. Oznacza to, że użytkownik będzie mógł w swobodny sposób przeprowadzać aktualizację parametrów urządzenia. Dzięki temu rozwiązaniu telefon będzie "nadążał" za postępem technologicznym i nie będzie potrzeby wymiany urządzenia z powodu jego dezaktualizacji.

To nie wszystko. Telefon ten jest o produkowany z poszanowaniem zasad etyki. Materiały pozyskane do jego budowy są pozyskiwane w etyczny sposób (np. w kopalniach nie pracują dzieci). Ludzie pracujący przy jego produkcji i dystrybucji są godziwie wynagradzani i mają zapewnione bezpieczne warunki pracy.

Producent deklaruje też żywotność urządzenia na co najmniej pięć lat. Ma to na celu zredukowanie powstawania odpadów elektronicznych na świecie.

Żródło: www.ecogator.fewe.pl


Udostępnij wpis swoim znajomym!Podobne artykuły


Podziel się swoją opinią
Portal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej