więcej


Zielona gospodarka

Zaproszenie na webinarium na półmetku drugiego naboru EUCF (21840)

2021-05-05

Drukuj
galeria

Serdecznie zapraszamy na webinarium informacyjne organizowane na półmetku drugiego naboru w ramach inicjatywy EUCF, które odbędzie się 6 maja o godz. 10:00.

Wszystkich zainteresowanych inicjatywą EUCF i możliwością uzyskania finansowania koncepcji inwestycyjnej w wysokości 60 000€ zapraszamy do rejestracji na webinarium pod linkiem: https://zoom.us/meeting/register/tJ0sd-Cvrz0pEtIxSAsRZdUwjliAT2S1egD-

Zapraszamy zarówno tych, którzy już przygotowują swój wniosek, gdyż podczas wydarzenia dowiedzą się, w jaki sposób mogą uargumentować przedstawianą we wniosku inwestycję oraz tych, którzy dopiero myślą nad tym, na jaką koncepcję inwestycyjną w ramach grantu EUCF mogliby zdobyć finansowanie, by zapoznali się z procesem składania wniosku jak i niezbędnymi dokumentami potrzebnymi podczas aplikacji.

Podczas wydarzenia przewidziano również sesję Q&A podczas której krajowy ekspert EUCF odpowie na Państwa pytania.

Webinarium odbędzie się za pośrednictwem platformy Zoom Meeting. Po dokonaniu rejestracji przez link oraz jej zaakceptowaniu przez organizatora otrzymają Państwo e-mail z potwierdzeniem rejestracji i linkiem do spotkania. Serdecznie zapraszamy! 

6 maja godz. 10:00

>> ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ <<


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opinią
Portal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej