więcej


Zielona gospodarka

Wirtualna konferencja klimatyczna - nie mamy więcej czasu (21277)

The Climate Reality Project
2020-04-22

Drukuj
galeria

The Climate Reality project jest dumnym, oficjalnym partnerem podczas Tygodnia Dnia Ziemi, sześciodniowej internetowej konferencji klimatycznej, 20–25 kwietnia, zorganizowanej przez inicjatywę „Nie mamy więcej czasu” z codziennymi transmisjami w godzinach 15–18 (CET).

W ciągu tygodnia będzie dostępnych blisko 100 ekspertów, interesariuszy i zaangażowanych mówców z całego świata, którzy cyfrowo dzielą się swoją wiedzą i rozwiązaniami klimatycznymi. Będzie to idealna okazja, aby dowiedzieć się więcej o kryzysie klimatycznym i wysłuchać opinii niektórych światłych umysłów na temat klimatu.

Wśród prelegentów: Denis Hayes, Earth Day Network; Christiana Figueres, partner w Global Optimism; James Collis, Citizens ‘Climate Europe; Jeffrey D. Sachs - dyrektor sieci ONZ ds. rozwiązań w zakresie zrównoważonego rozwoju; Yanna Badet i Matthew Chapman, nasi liderzy rzeczywistości klimatycznej.

Na stronie www.wedonthavetime.org/earthday można znaleźć pełny program. Odwiedź stronę i zarejestruj się, aby obejrzeć konferencję! Wykłady i spotkania w języku angielskim.

Źródło: The Climate Reality Project.


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opinią
Portal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej