więcej


Zielona gospodarka

Podręcznik wdrażania Programu Infrastruktura i Środowisko (10492)

2009-10-26

Drukuj
Zapraszamy do zapoznania się z Podręcznikiem – Przewodnik po Programie Infrastruktura i Środowisko (POIiŚ), który w zwięzły sposób przedstawia podstawowe informacje na temat systemu wdrażania Programu oraz poszczególnych jego procesów.
Dokument ma wyłącznie charakter informacyjny i pomocniczy. Wskazuje miejsca, gdzie osoby zainteresowane tematyką infrastruktury i środowiska mogą znaleźć szczegółowe informacje na temat programu.

Mamy nadzieję, że niniejszy zbiór cennych i przydatnych informacji będzie szczególnie pomocny dla podstawowych adresatów tego dokumentu tj. beneficjentów i potencjalnych beneficjentów oraz nowych pracowników instytucji zaangażowanych w realizację Programu Infrastruktura i Środowisko.

Dokument ten nie stanowi źródła obowiązków dla jakiejkolwiek instytucji zaangażowanej w proces wdrażania Programu Infrastruktura i Środowisko.

Pobierz plik: Podrecznik_wdrazania_POIS.pdf

źródło: Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko
www.pois.gov.pl
 

Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej