więcej


Zielona gospodarka

Jeszcze do 5 sierpnia można nominować osoby, które rozwijają odpowiedzialny biznes (21984)

2021-08-04

Drukuj
galeria

Do czwartku 5 sierpnia potrwa nabór kandydatur do 4. edycji nagrody „Ludzie, którzy zmieniają biznes”. To okazja, by wyróżnić osoby, które poprzez swoje zaangażowanie i realizowane projekty przyczyniają się do popularyzacji rozwiązań z zakresu CSR i zrównoważonego rozwoju.

W czwartej edycji nagroda zostanie przyznana za działania zrealizowane w latach 2019 – 2020. Zgłoszenia przyjmowane są do 5 sierpnia włącznie w dwóch kategoriach głównych: „biznes”, „sektor pozabiznesowy” (kategoria zależna od miejsca zatrudnienia kandydata/tki) oraz w pięciu kategoriach specjalnych:
  • zarządzanie różnorodnością,
  • wolontariat pracowniczy,
  • gospodarka w obiegu zamkniętym,
  • ochrona klimatu,
  • innowacje społeczne.
Nagroda „Ludzie, którzy zmieniają biznes” przyznawana jest osobom, które poprzez swoją działalność zawodową oraz zaangażowanie poza miejscem pracy przyczyniają się do upowszechniania idei społecznej odpowiedzialności biznesu w Polsce, a także do dokonania realnych zmian w instytucjach, w których pracują, prowadzących do tego, aby zarządzanie nimi było bardziej odpowiedzialne. Oceny kandydatur dokona eksperckie jury (https://odpowiedzialnybiznes.pl/nagroda/jury/).
 
Zgłoszenia kandydatur należy dokonać poprzez formularz online: https://odpowiedzialnybiznes.pl/nagroda/zgloszenie/
 
Więcej informacji na portalu Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Udostępnij wpis swoim znajomym!Podobne artykuły


Podziel się swoją opinią
Portal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej