więcej


Zielona gospodarka

Finał KICkoff już 20 września w Warszawie (19721)

2016-08-29

Drukuj
galeria

Firma KIC InnoEnergy, platforma innowacji europejskiego przemysłu energetycznego, będzie gospodarzem finału konkursu KICkoff, który odbędzie się w Warszawie 20 września 2016 r.

Konferencja oraz ceremonia wręczenia nagród będą wyjątkową okazją do nawiązania kontaktów w sektorze zrównoważonej energii w Europie Środkowo-Wschodniej. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zapoznać się z najnowszymi innowacjami i pomysłami biznesowymi w tym sektorze.

Podczas imprezy będzie można wysłuchać wystąpień takich osób jak Jason Saltzman, amerykański przedsiębiorca w dziedzinie technologii i współzałożyciel Alley NYC, społeczności przedsiębiorców, kreatorów innowacji i twórców nowych trendów, oraz Paul Papadimitriou, ekspert w dziedzinie nowej rewolucji cyfrowej i jej wpływu na transformację świata biznesu, założyciel firmy Intelligencr zajmującej się strategią innowacji.

– Finał KICkoff będzie okazją, żeby spotkać największe umysły z sektora zrównoważonej energii tego regionu. Będzie można podzielić się pomysłami, poznać potencjalnych inwestorów oraz przekształcić innowacyjne projekty w rynkową rzeczywistość – powiedział Christo Balinow, Business Development Manager na region Ameryki Północnej, Europy Środkowo-Wschodniej i Bliskiego Wschodu w KIC InnoEnergy. –KIC InnoEnergy zachęca firmy z sektora zrównoważonej energii, aby pojawiły się na konferencji i uczestniczyły we wspieraniu nowych pomysłów w tej dziedzinie.

Podczas ceremonii wręczenia nagród uhonorowani zostaną najbardziej godni uwagi wynalazcy, start-upy oraz małe i średnie przedsiębiorstwa z Europy Środkowo-Wschodniej. Innowatorzy wspierający zrównoważony rozwój konkurują o pierwszą nagrodę w wysokości 10 000 euro. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymają odpowiednio 5000 i 3000 euro.

Zwycięzcy będą także mogli skorzystać z wyjątkowego programu mentoringu, oceny modelu biznesowego oraz specjalnego programu akceleracji o nazwie KIC InnoEnergy Highway, z dostępem do wsparcia i kapitału inwestycyjnego w wysokości do 150 000 euro.

Aby wziąć udział w ceremonii finałowej konkursu KICkoff i skorzystać z tej wyjątkowej okazji do nawiązania kontaktów branżowych, należy zgłosić swoje zainteresowanie tutaj.

Źródło: Informacja prasowa  KIC InnoEnergy


Udostępnij wpis swoim znajomym!Podobne artykuły


Podziel się swoją opinią
Portal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej