więcej


Transport

Marco Polo III? - Ankieta dla społeczeństwa (10077)

2010-06-14

Drukuj
W związku z rozpoczęciem prac w Komisji Europejskiej nad ewaluacją Programu Marco Polo II oraz wyznaczeniem jego nowych kierunków (na jesieni br. Komisja Europejska planuje przeprowadzić konsultacje społeczne dotyczące oceny dotychczasowego kształtu Programu oraz kierunków zmian), Ministerstwo Infrastruktury rozpoczęło krajowe konsultacje w zakresie przyszłości ww. Programu Komisji.
Dotychczasowym celem Programu Marco Polo było ograniczenie natężenia ruchu drogowego, poprawa efektów działania systemu transportu towarowego w dziedzinie środowiska na terytorium Wspólnoty i zwiększenie intermodalności transportu, przyczyniając się w ten sposób do stworzenia wydajnego i trwałego systemu transportu.

Krajowe konsultacje pomogą odpowiedzieć na pytanie jaki kierunek zmian w Programie byłby najbardziej korzystny dla polskich podmiotów, w tym jakie są powody, dla których w obecnym Programie udział polskich przedsiębiorstw jest wciąż na niezadowalającym poziomie (jak do tej pory tylko dwa projekty z polskim liderem w konsorcjum otrzymały dofinansowanie z Programu).

W tym celu należy wypełnić ankietę (dostępnej w linku poniżej w formacie Word) oraz odesłać ją na adres poczty elektronicznej kdargiel@mi.gov.pl

Odpowiedzi można nadsyłać do dnia 30 czerwca 2010 r.

Pobierz plik Word:
Ankieta

źródło: Ministerstwo Infrastruktury
www.mi.gov.pl  

Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej