więcej


Polityka klimatyczna

Zmiany regulaminu konkursu na logo COP19 (15491)

2013-03-16

Drukuj

Doprecyzowanie definicji uczestnika to główna zmiana w regulaminie konkursu na projekt logo konferencji klimatycznej COP19. Z tego powodu zostaje też przedłużony termin nadsyłania zgłoszeń do 28 marca br.

Kto może być uczestnikiem?

Zgodnie ze zmienionym regulaminem rozszerzona została definicja uczestnika konkursu. Może nim zostać osoba posiadająca status studenta uczelni artystycznej lub kierunku artystycznego w obszarze sztuki (zgodnie z załącznikiem do rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z 8 sierpnia 2011 r. w sprawie obszarów, dziedzin nauki i sztuki oraz dyscyplin naukowych i artystycznych, Dz. U. Nr 179, poz. 1065).

Inne zmiany – format AI dopuszczalny

Zgodnie z nowym regulaminem rozszerzona została również forma, w jakiej można zgłaszać prace konkursowe. Formatem dopuszczalnym, alternatywnym dla pliku CDR, jest format AI.

W związku z wprowadzonymi zmianami został przedłużony termin nadsyłania prac do 28 marca br. Pozostałe warunki regulaminu nie ulegają zmianie.

O konkursie

Konkurs na logo konferencji COP jest organizowany w związku z 19-stą Konferencją Narodów Zjednoczonych w sprawie Zmian Klimatu (COP19), której gospodarzem w tym roku będzie Polska. Szczyt odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie, w dniach 11-22.11.2013. Przez blisko dwa tygodnie Polska będzie gościła kilkanaście tysięcy osób z ponad 190 krajów, w tym polityków, przedstawicieli organizacji pozarządowych i naukowych, ekologów, reprezentantów biznesu i mediów.

Konferencje COP to najważniejsze fora dyskusji o światowej polityce klimatycznej. Dla kraju – gospodarza to także wyjątkowa możliwość promocji na arenie międzynarodowej. Logo wydarzenia będzie wizytówką Polski i Warszawy, prezentowaną w mediach na całym świecie. Dla zwycięzcy to wyjątkowa okazja, by zaprezentować swój talent.

Materiały do pobrania:

Regulamin konkursu
FAQ (pytania i odpowiedzi w sprawie konkursu).

Dodatkowych informacji na temat konkursu udziela Departament Informacji o Środowisku Ministerstwa Środowiska,  tel. (022) 579 24 72, e-mail: dis@mos.gov.pl.

 

źródło: Ministerstwo Środowiska

Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej