więcej


Polityka klimatyczna

Strona COP19 już działa (15860)

2013-06-25

Drukuj

Już działa strona internetowa Konferencji ONZ w sprawie Zmian Klimatu COP19. W serwisie znajdują się zarówno najważniejsze informacje nt. szczytu, jak i dane logistyczne niezbędne delegatom, którzy wezmą udział w wydarzeniu. COP19 odbędzie się w listopadzie w Warszawie.

Ze strony www.cop19.gov.pl można się m.in. dowiedzieć, czym jest konferencja COP19, jaka jest rola Prezydenta COP (Marcin Korolec, minister środowiska), a także jak wyglądał poprzedni szczyt klimatyczny, który Polska gościła w 2008 roku w Poznaniu. Delegaci, organizacje pozarządowe oraz inne osoby, które wezmą udział w wydarzeniu znajdą tutaj natomiast najważniejsze informacje o Polsce, Warszawie oraz obiektach, w których będzie się odbywał szczyt (Stadion Narodowy, Pałac Kultury i Nauki).

Docelowo strona będzie dostępna w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej. Będzie także rozbudowywana o kolejne zakładki i funkcjonalności.

Strona konferencji COP19 jest dostępna pod adresem: www.cop19.gov.pl.

 

źródło: Ministerstwo Środowiska

Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej