więcej


Polityka klimatyczna

Instytut na rzecz Ekorozwoju wśród najlepszych Think Tanków 2019 (20719)

2019-02-07

Drukuj
galeria

Fundacja Instytut na rzecz Ekorozwoju w rankingu najlepszych Think Tanków na świecie.

Od trzech lat Uniwersytet Pensylwanii sporządza światowy spis i ranking think tanków. W lutym następuje ogłoszenie wyników.

Miło nam poinformować, że w 2019 roku Fundacja Instytut na rzecz Ekorozwoju, właściciel portalu chronmyklimat.pl, po raz kolejny znalazła się w rankingu wśród Think Tanków zajmujących się polityką dotyczącą środowiska (Environmental Policy). Zajęliśmy miejsce 50., które jednak jest pierwszym wśród ekologicznych Think Tanków w Europie Środkowo-Wschodniej.

Przy okazji gratulujemy innym Think Tankom z Polski, które także zajęły wysokie lokaty. Szczególnie gratulujemy tym, którzy z nami aktywnie współpracowali, m.in. WISE-Europa i Instytutowi Spraw Publicznych.

Zobacz wyniki rankingu (wyniki InE na stronie 130): [ZOBACZ>>]

 

Możesz wesprzeć jeden z najlepszych Think Tanków i jego projekty wpłacając datek na rzecz Fundacji Instytut na rzecz Ekorozwoju. Podejrzyj co Fundacja robi na www.pine.org.pl


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opinią
Portal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej