więcej


Inicjatywy lokalne

WWF zaprasza na Wielkie Pożegnanie Węgla (16416)

2013-11-09

Drukuj

YES POLAND CANZ okazji rozpoczynającego się Szczytu Klimatycznego w Warszawie, 12 listopada br. odbędzie się wielkie pożegnanie węgla. Przyjdź i zobacz, jak Polacy stają się odnawialni. Dołącz do organizacji WWF i znanych Polaków.

Start 12 listopada o godz. 11, przy Rondzie de Gaulle‘a w Warszawie. Uroczyste zakończenia przy Rondzie Waszyngtona, obok wejścia do Parku Skaryszewskiego. Razem z WWF węgiel będą żegnać znani Polacy!

Więcej informacji udziela: Małgorzata Kosowska, tel 606373466, mkosowska@wwf.pl.

Kliknij, aby powiększyć

YES POLAND CAN zaproszenie WWF
 

źródło: WWF
 
 
 
Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
 

Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej