więcej


Inicjatywy lokalne

Przyłącz się do Godziny dla Ziemi WWF! (14074)

2012-03-17

Drukuj

wwf_60_godzinaPo raz szósty na całym świecie 31 marca o 20.30 czasu lokalnego na godzinę zgasną światła. Ten symboliczny gest będzie wyrazem naszej wspólnej troski o Ziemię. Zachęcamy do przyłączenia się do Godziny dla Ziemi WWF. Możesz to zrobić już teraz wchodząc na stronę wwf.pl/godzinadlaziemi i deklarując, że zgasisz światło. Tym samym weźmiesz udział w największej woluntarystycznej, prośrodowiskowej akcji w dziejach świata!

Godzinę dla Ziemi WWF wspierają znani i lubiani Polacy, którzy podjęli nadzwyczajne zobowiązania, by zachęcić do gaszenia światła w swoich domach i dbania o środowisko na co dzień:

  • zespół ZAKOPOWER przekaże pulę bezpłatnych biletów na koncerty;
  • ZNAKOMICI POLSCY MUZYCY* zagrają "unplugged" podczas wyjątkowego koncertu dla Ziemi;
  • SIEMENS podaruje energooszczędny sprzęt AGD rodzinnemu domowi dziecka. W imieniu marki SIEMENS sprzęt wręczy BORYS SZYC;
  • KINGA RUSIN "zgasi" Stadion Narodowy.

godz_wwf

W Godzinę dla Ziemi WWF przypomina, że warto dbać o Ziemię przez cały rok, nie tylko gasząc zbędne światła i oszczędzając energię w domu, ale także zmieniając nasze codzienne zachowania i nieekologiczne nawyki. Jak? Sprawdź na stronie Godziny dla Ziemi WWF.

Masz pytania dotyczące akcji? Sprawdź FAQ.

*W specjalnym koncercie przy świecach swój udział zadeklarowali już: Reni Jusis, Urszula Dudziak, Gaba Kulka, Mika Urbaniak, Zespół NO! NO! NO!, Projekt Warszawiak, Artur Rojek, Jacek Kulesza, Zespół June, Joanna & The Forests, Marcelina.

 

źródło: WWF

Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej