więcej


Inicjatywy lokalne

Premiera online Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2019. Dobre praktyki” (21259)

2020-04-10

Drukuj
galeria

Ogłoszenie dorocznej publikacji Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2019. Dobre praktyki”, odbędzie się online na stronie facebook.com/ForumOdpowiedzialnegoBiznesu. Relacja wystartuje 16 kwietnia o godz. 12.

Raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” to największy w Polsce przegląd odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju za dany rok. Publikacja dostarcza wiedzy na temat tego, jak rozwija się CSR. Pokazuje różnorodność praktyk i działań, a także liczbę firm angażujących się i komunikujących podejmowane inicjatywy. Artykuły w pierwszej części publikacji są analizą trendów, które kształtują odpowiedzialny biznes, a kalendarium i przegląd prasy dopełniają obrazu polskiego CSR.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem odpowiedzialnego biznesu na stronę Forum Odpowiedzialnego Biznesu na Facebooku. Spotkajmy się, aby podsumować miniony 2019 rok w kontekście CSR, właśnie przez pryzmat Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” - mówi Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu. - Wartości solidarności społecznej i pomocy w obecnej sytuacji społeczno-gospodarczej są potrzebne jak nigdy. Liczne akcje wsparcia, organizowane przez firmy dowodzą, że biznes rozumie swoją rolę i odpowiedzialność za otoczenie. Teraz liczy się przede wszystkim szybkość działania i pomocy, jednak CSR dla wielu firm jest działaniem strategicznym, opartym o szeroki dialog z interesariuszami. Warto znać takie przykłady, a najszerszego przeglądu dobrych praktyk, w tym takich które stanowią kluczowy aspekt działania organizacji, dostarcza właśnie nasza publikacja. Zachęcamy do szukania inspiracji na przyszłość i oglądania relacji z premiery raportu Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Jestem pewna, że będą nam wszystkim bardzo potrzebne - dodaje.

Agenda ogłoszenia online #Raport2019

12:00-12:15 Otwarcie spotkania

12:15-12:30 Ogłoszenie wyników konkursu dla dziennikarzy „Pióro odpowiedzialności”

12:30-12:50 Ogłoszenie Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2019. Dobre praktyki”

12:50-13:10 Wystąpienie gościa specjalnego

13:15-13:25 Podsumowanie i zakończenie

 

Źródło: www.odpowiedzialnybiznes.pl


Udostępnij wpis swoim znajomym!Podobne artykuły


Podziel się swoją opinią
Portal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej