więcej


Inicjatywy lokalne

Poznaj jedną z pierwszych instalacji OZE we wspólnocie mieszkaniowej! (20979)

2019-10-01

Drukuj
galeria

Czy wiesz, że w Szczecinie znajduje się jedna z pierwszych w Polsce instalacja odnawialnych źródeł energii działająca na rzecz wspólnoty mieszkaniowej w budynku wielorodzinnym? Nie! Czas najwyższy to zmienić.

Na warsztacie w dniu 24 października 2019 roku w Państwowej Inspekcji Pracy, ul. Pszczelna 7 w Szczecinie, masz na to szansę. Tajniki działania swojej instalacji, na którą składają się panele fotowoltaiczne, zdradzą właściciele instalacji. Warsztat rozpoczyna się o godzinie 13:00.

Jeśli wciąż zastanawiasz się czy kupić, czy nie kupić instalację OZE na potrzeby twojej wspólnoty lub spółdzielni lub domu jednorodzinnego, przyjdź na nasz warsztat. Zapoznasz się z aktualnym systemem wsparcia dla domowych wytwórców energii w Polsce oraz możliwościami dofinansowania swojej inwestycji. Wydarzenie jest bezpłatne dla każdego po zarejestrowaniu się poprzez stronę internetową: https://www.pine.org.pl/warsztaty-oze/.

Wydarzenie sfinansował dla Ciebie Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020. Jest to część projektu pt.: „Polityka klimatyczna szansą dla województwa zachodniopomorskiego. Jak ją wykorzystać?” realizowanego przez Fundację Instytut na rzecz Ekorozwoju oraz Fundację Baltic Natura.

Jest to część cyklu warsztatów, które odbędą się jeszcze w następujących miejscach:

Gmina Karlino, Sarbinowo, Szczecinek, Dobra, Czaplinek, miejscowość Tarnowo, Pyrzyce.

 

Więcej informacji na stronie Instytutu na rzecz Ekorozwoju: https://www.pine.org.pl/warsztaty-oze/


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opinią
Portal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej