więcej


Inicjatywy lokalne

Pomóż nam analizować Plany Gospodarki Niskoemisyjnej (20267)

2017-11-02

Drukuj
galeria

Fundacja Instytut na rzecz Ekorozwoju poszukuje stażystów lub wolontariuszy w przygotowaniu przeglądu Planów Gospodarki Niskoemisyjnej polskich gmin.

Wolontariuszom chcemy zlecić pracę nie wymagającą przebywania w biurze Fundacji, polegającą na wyszukiwaniu dokumentów w Internecie i wyciąganiu z nich interesujących nas danych. W ciągu ostatnich 2 lat przygotowano ponad 1000 tego typu dokumentów w gminach, więc nasz 10-osobowy zespół nie wystarcza do wykonania tego zadania w wystarczająco krótkim czasie. Zawarte w Planach dane dotyczące energetyki oraz emisji gazów do powietrza mogą być ciekawym zasobem do analizy w ramach prac magisterskich i licencjackich. Realizowane zadanie jest inicjatywą własną Fundacji. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt w tej sprawie z dr Wojciechem Szymalskim: w.szymalski[at]ine-isd.org.pl. Ogłoszenie opublikowano 2 listopada 2017.


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opinią
Portal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej