więcej


Inicjatywy lokalne

Plakatem w smog! Konkurs Dolnośląskiego Alarmu Smogowego (18914)

2015-09-22

Drukuj
galeria

Plakatem w smog! Fot. Podhalański Alarm Smogowy

Dolnośląski Alarm Smogowy oraz Stowarzyszenie Ekologiczne EKO-UNIA zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na pracę plastyczną o tematyce antysmogowej.

Po raz pierwszy organizacje ekologiczne we współpracy z miastem Wrocław podejmują w przestrzeni miasta ważny temat wpływu zanieczyszczenia powietrza na zdrowie mieszkańców miasta. Na autorów trzech najlepszych prac czekają nagrody o łącznej wartości 6000 złotych brutto.

Plakatem w smog!

Organizatorzy konkursu piszą: „Czekamy na oryginalne, ciekawe prace, które będą prezentowane jesienią br. we Wrocławiu na citilightach, billboardach oraz w komunikacji publicznej. Dolnośląski Alarm Smogowy oraz Stowarzyszenie Ekologiczne EKO-UNIA we współpracy z miastem Wrocław zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na pracę plastyczną o tematyce antysmogowej. Prace można składać do 5 października 2015 r.”

W skład komisji konkursowej wchodzą m.in.: wybitny polski grafik Andrzej Pągowski; prezes Fundacji Komunikacji Społecznej Paweł Prochenko.

Patronat http://www.kampaniespoleczne.pl

Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie: www.eko-unia.org.pl

Źródło: Eko-Unia


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opinią
Portal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej