więcej


Inicjatywy lokalne

Pierwsze spotkanie interesariuszy projektu CWC (21065)

2019-10-31

Drukuj
galeria

W dniu 28 października 2019r. w Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu odbyło się pierwsze spotkanie interesariuszy międzynarodowego projektu CWC.

Jego celem było przedstawienie planowanych działań miasta oraz działań partnerów na rzecz efektywnego gospodarowania wodą. W spotkaniu wzięło udział 35 osób, byli to m.in. przedstawiciele samorządów, szkolnictwa wyższego, instytutów badawczych, jednostek miejskich, stowarzyszeń i firm. O projekcie opowiedziała Pani Ewa Świerkula z Fundacji Instytut na rzecz Ekorozwoju z Warszawy, natomiast  o działaniach Bydgoszczy Pani Aleksandra Kowalska – Zastępca Dyrektora Wydziału Zintegrowanego Rozwoju. W drugiej części spotkania przedstawione zostały potencjalne lokalizacje wykonania 2 demonstracyjnych ogrodów deszczowych.   Kolejne spotkanie  interesariuszy odbędzie się za około 6 miesięcy.

 

 

 

Źródło: bydgoszcz.plUdostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opinią
Portal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej