więcej


Inicjatywy lokalne

Konferencję Naukową „Bydgoska Retencja +2050. Zielono-niebieska infrastruktura (21518)

2020-10-08

Drukuj
galeria

W ramach współpracy z miastem Bydgoszcz przy projekcie CWC (City Water Circle), zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Bydgoska Retencja +2050. Zielono-niebieska infrastruktura – inspiracje, cyfryzacja i misja”, która odbędzie się 9 października br. w godzinach 08:30 – 13:30. W tym roku, w związku z sytuacją epidemiologiczną, konferencja odbędzie się on-line, a udział w niej jest bezpłatny.

Celem konferencji jest prezentacja  doświadczeń MWiK w Bydgoszczy w zakresie wdrażania zielono-niebieskich rozwiązań na terenie miasta.

Trzy bloki tematyczne  - inspiracje, cyfryzacja i misja - pozwalają na przedstawienie zagadnień w sposób kompleksowy, z uwzględnieniem rozwiązań technicznych oraz dobrych praktyk i ciekawych inspiracji. Doświadczenia MWiK w Bydgoszczy mogą być źródłem wiedzy i zachęcać  do dalszych poszukiwań w zakresie wdrażania najbardziej praktycznych i skutecznych rozwiązań zielono-niebieskiej infrastruktury.

Rejestracja na konferencję odbywa się na dedykowanej platformie pod adresem: http://www.120mwik.pl/rejestracja.php

Po zarejestrowaniu się otrzymają Państwo mail z unikalnym kodem, który należy podać na stronie logowania w dniu konferencji, by otrzymać dostęp do transmisji.

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/5NVnUZEf4

Liczymy, że zechcą Państwo być z nami podczas konferencji. Zachęcamy też do dzielenia się zaproszeniem z innymi osobami.

Serdecznie zapraszamy!
Udostępnij wpis swoim znajomym!Podobne artykuły


Podziel się swoją opinią
Portal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej