więcej


Inicjatywy lokalne

Ponad 1000 inicjatyw na rzecz zrównoważonej energii w jednym miejscu (21158)

2020-02-10

Drukuj
galeria

W ramach projektu Energise zidentyfikowano 1067 inicjatyw w całej Europie, które przyczyniają się do wdrożenia bardziej zrównoważonego systemu energetycznego. Baza informacji o projektach jest udostępniona za darmo. Zidentyfikowano także 31 projektów w Polsce.

Konsorcjum projektu Energise dokonało kategoryzacji projektów podwzględem celów oraz kierunków działalności. Jeśli ktokowiel szuka inspiracji do rozwoju własnej inicjatywy w zakresie zrównoważonej energii, na pewno znajdzie ją w tej bazie danych. Kolorem zielonym oznaczone są inicjatywy, w których ludzie zorganizowali się sami w sposób oddolny. Kolorem żółtym oznaczone są w bazie inicjatywy, w ktorych uczestniczy kilka różnych organizacji z róznych sektorów. Każdy wpis na krotki opis oraz link do miejsca, gdzie można więcej dowiedzieć się o projekcie.

Zapraszamy do korzystania! http://energise-project.eu/projects

Źródło: Green Liberty (organizacja pozarządowa z Łotwy), członek konsorcujum Energise.

Map o Energise project


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opinią
Portal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej