więcej


Inicjatywy lokalne

Agenda 2030 Projekt Zrównoważona Europa dla Wszystkich (20486)

2018-04-27

Drukuj
galeria

W zeszłym roku odbyły się dwie debaty zorganizowana w ramach projektu „Agenda 2030”. Zapraszamy do obejrzenia podsumowania debat. 

W zeszłym roku odbyły się dwie debaty zorganizowana w ramach projektu „Agenda 2030” prowadzonego przez Instytut na rzecz Ekorozwoju i  Instytut Spraw Publicznych i  we współpracy z Fundacją im. Heinricha Bölla w Warszawie. Celem projektu jest upowszechnienie w Polsce celów zrównoważonego rozwoju tzw. Agenda 2030 w kontekście tych, które UE uznała za najważniejsze.

Poniżej przedstawiamy streszczenia problemów debat w formie video. Zapraszamy do obejrzenia. Linki do materiałów poniżej.

Jednocześnie informujemy, że do 6 maja 2018 roku przyjmujemy zgłoszenia na mini-granty związane z realizacją działań przybliżających mieszkańcom Polski Cele Zrównoważonego Rozwoju 2030 (Agenda 2030). Więcej informacji na http://www.ine-isd.org.pl/minigrantysdg/

 

AGENDA 2030 - Sprawiedliwe przejście do gospodarki niskoemisyjnej, obiegu zamkniętego,

https://youtu.be/O6Z-Tps8vok

 

AGENDA 2030 - Rozwój włączający społecznie

https://youtu.be/VUlvBhL2IF4


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opinią
Portal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej