więcej


Energetyka

Zapraszamy do udziału w Webinarium Danfoss - Jak skutecznie rozwiązać problem smogu? - 24 stycznia 2018 (20366)

2018-01-22

Drukuj
galeria

źródło: www.danfoss.pl

Jeśli zajmujesz się doradztwem energetycznym, masz wpływ na zasady wsparcia udzielanego na rzecz poprawy jakości powietrza lub pomagasz mieszkańcom w decyzji dotyczącej wymiany źródła ciepła to webinarium jest dla Ciebie!

Dowiesz się na nim:

  • Czy Polacy mają inne płuca niż pozostali mieszkańcy Europy?
  • Dlaczego oddychanie zanieczyszczonym powietrzem jest jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w naszym kraju?
  • Co jest przyczyną smogu w Polsce i jak skutecznie poprawić jakość powietrza?
  • A przede wszystkim co zrobić, żeby wymiana pieca nie spowodowała wzrostu kosztów ogrzewania?
  • Opowiemy również o najczystszej, wygodnej w obsłudze i uzasadnionej ekonomicznie technologii ogrzewania jaką jest pompa ciepła. Pokażemy w jaki sposób działa, podpowiemy jaką najlepiej wybrać i obalimy mity dotyczące wysokich kosztów inwestycji i eksploatacji urządzenia.

PLAN:

  1. 9:50 - 10:00: rozgrzewka techniczna - zapraszamy do zalogowania się na parę minut przed startem, to dobra okazja aby sprawdzić, czy wszystko działa i zapewnić sobie komfortowy udział w webinarium
  2. 10:00 - 10:30: Aleksandra Stępniak  - Jak skutecznie rozwiązać problem smogu?
  3. 10:30 - 11:15: Michał Mika - Pompy ciepła jako najczystsza technologia ogrzewania.
Webinarium poprowadzą eksperci Danfoss Poland:
Aleksandra Stępniak, konsultant ds. efektywności energetycznej
Michał Mika, Kierownik Produktu w dziale Odnawialnych Źródeł Energii
 
Aleksandra Stępniak: Konsultant ds. efektywności energetycznej. Od 12 lat zawodowo związana z tematami zmian klimatu, ubóstwa energetycznego i efektywności energetycznej. Podczas wieloletniej współpracy z organizacjami pozarządowymi zaangażowana była w liczne projekty edukacyjne z elementami partycypacji społecznej oraz współpracy z samorządami i biznesem. Obecnie, w Danfoss Poland, realizuje projekty dotyczące efektywności energetycznej oraz jakości powietrza lokalnego.
 
Michał Mika: Kierownik Produktu w dziale Odnawialnych Źródeł Energii firmy Danfoss Poland - Inżynier z ponad 27 letnim doświadczeniem na rynku instalacji sanitarnych, z pompami ciepła związany ponad 9 lat. Na co dzień pomaga w projektowaniu instalacji, rozwiązywaniu zagadnień technicznych czy uruchamianiu pomp ciepła. Prowadzi szkolenia z zakresu doboru, montażu, uruchomienia i serwisu pomp ciepła. Przygotowuje analizy i koncepcje zastosowania pomp ciepła w obiektach mieszkalnych i komercyjnych.
 
Chcesz wziąć udział korzystając ze smartfona/tabletu?
Chcesz uczestniczyć w naszym spotkaniu on-line tak jak jest Ci najwygodniej? Pobierz wcześniej bezpłatną aplikację: Clickmeeting (dostępna na: Android, iOS).
Po pobraniu aplikacji, wpisz 9-cio cyfrowy kod ID który otrzymałeś w wiadomości email od organizatora spotkania.
 
PYTANIA I ODPOWIEDZI
Ekspert Danfoss będzie dostępny na czacie by odpowiedzieć na Państwa pytania.
Webinarium jest realizowane we współpracy z Webinaria24.pl
 

Udostępnij wpis swoim znajomym!Podobne artykuły


Podziel się swoją opinią
Portal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej