więcej


Efektywność energetyczna w obiekcie turystycznym (13826)

2012-01-12

Drukuj

energia_w_obiekcie_turystycznymW co powinien być wyposażony i jak funkcjonować obiekt turystyczny, aby uznać go za proekologiczny? Publikacja ukazała się w cyklu "Z energetyką przyjazną środowisku za pan brat".

Coraz więcej z nas staje się świadomymi turystami. Zaczynamy zwracać uwagę nie tylko na walory przyrodnicze i turystyczne regionu, lecz także poszukujemy miejsc noclegowych w obiektach, które są przyjazne środowisku. Dla właścicieli obiektów turystycznych to także nowy element zachęcania turystów do korzystania z ich usług. Ale co w zasadzie oznacza obiekt hotelarski przyjazny środowisku, jakie powinien spełniać wymogi, aby na miano takiego zasłużyć? Broszura "Efektywność energetyczna w obiekcie turystycznym" opisuje, w co powinien być wyposażony i jak funkcjonować obiekt turystyczny, aby uznać go za proekologiczny.

Publikacja do pobrania w pliku PDF.


Seria broszur została wydana w ramach realizowanego przez Instytut przedsięwzięcia pt.: "Z energetyką przyjazną środowisku za pan brat", finansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Wszystkie broszury są bezpłatne. W formie drukowanej dostępne są w Instytucie na rzecz Ekorozwoju, ul. Nabielaka 15/1, Warszawa, tel.: 22-851-04-02.

Polecamy także inne publikacje Instytutu na rzecz Ekorozwoju dostępne pod adresem: www.ine-isd.org.pl.


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej