ChronmyKlimat.pl - Portal na temat zmian klimatu - Instytut na rzecz ekorozwoju


 

Aktualności


 • Rozmowy o klimacie w obliczu "Ksawerego"

  2013-12-06

  W dniu 5 grudnia 2013 roku odbyła się dziewiąta konferencja regionalna projektu "Dobry klimat dla powiatów". Starostwie i naczelnicy wydziałów ochrony środowiska z województwa pomorskiego debatowali o klimacie w Chmielnie na Kaszubach. Zbliżający się orkan "Ksawery" dawał uczestnikom do zrozumienia, że poruszany temat nie jest czymś abstrakcyjnym.


  Więcej

 • Podkarpackie dla klimatu

  2013-12-03

  W dniu 29 listopada 2013 roku odbyła się ósma konferencja regionalna projektu „Dobry klimat dla powiatów". Starostwie i pracownicy starostw powiatowych debatowali o klimacie w Horyńcu Zdroju. Tematyka konferencji spotkała się z życzliwym przyjęciem słuchaczy.


  Więcej

 • 15 lat samorządu powiatowego w Świętokrzyskiem także o klimacie

  2013-12-02

  W dniu 28 listopada 2013 roku odbyła się siódma z cyklu regionalnych konferencji klimatycznych projektu „Dobry klimat dla powiatów". Tym razem zespół projektu odwiedził województwo świętokrzyskie. Miejscem konferencji były Rytwiany w powiecie Staszowskim. Połączenie konferencji z obchodami 15-lecia samorządu powiatowego w województwie świętokrzyskim skłoniły uczestników do głębokiej refleksji nad tym, co powiaty mogłyby zrobić dla ochrony klimatu.


  Więcej
Portal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej