więcej


Kalendarium

EKOstudent 2017

Organizator: Zrzeszenie Studentów Polskich SGH
Wstęp: WOLNY
Od: 2017-05-08
Do: 2017-05-26
www.ekostudent.pl

Opis

Największy akademicki festiwal dotyczący ekologicznego stylu życia!

Zrywamy z mitem postawy proekologicznej pełnej wyrzeczeń i zarezerwowanej tylko dla najbardziej zdeterminowanych. Podkreślamy rolę ekologii w każdej sferze naszego życia, sztuce, modzie, sporcie oraz kulinariach. Pokazujemy, że ekologia jest dla każdego!

Dzięki projektowi EKOstudent Szkoła Główna Handlowa w Warszawie rozkwita, a Aula Spadochronowa zazielenia się na cały wiosenny tydzień.

Jedenasta edycja tej najbardziej zielonej inicjatywy warszawskich studentów rzuca inne światło na ekologię, promowanie zdrowego trybu życia, naturalnej pielęgnacji i sportu, a przede wszystkim dobrej zabawy!


Więcej informacji

wtorek 9 maja - ODŻYWIANIE

środa 10 maja - ZDROWIE

czwartek 11 maja  - URODA

piątek 12 maja - BIZNES I ŚWIAT

22-26 maja - TYDZIEŃ SPORTOWY

Szczegółowy program na stronie www.ekostudent.plZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej