więcej


Kalendarium

O optymalizacji zużycia zasobów naturalnych w przemyśle podczas XI FLOŚ

Organizator: Team Prevent Poland Sp. z o.o.
Wstęp: PŁATNY
Od: 2016-10-11
Do: 2016-10-11
http://www.teamprevent.pl/pl/oferta/personel/flos/najblizsze_forum.html

Opis

XI Forum Liderów Ochrony Środowiska odbędzie się 11.10.2016 r. na terenie zakładu MAN Trucks Sp. z o.o. w Niepołomicach. Tematem przewodnim FLOŚ będzie: „Optymalizacja zużycia zasobów naturalnych w przemyśle”.


Więcej informacji

W ostatnich latach coraz więcej zakładów zwraca szczególną uwagę na minimalizację wpływu działalności przemysłowej na środowisko naturalne oraz optymalizację zużycia zasobów naturalnych. Wykorzystywanie ich odgrywa istotną rolę w każdym zakładzie, bez względu na sektor w jakim on działa.

Dotychczasowe doświadczenia pokazują, że racjonalne wykorzystanie zasobów oraz kontrola powstałych zanieczyszczeń są ważnymi czynnikami, które wpływają na wzrost gospodarczy. Dlatego też ograniczenie kosztów związanych z użyciem poszczególnych mediów jest wyzwaniem dla każdego zakładu skłonnego podjąć walkę z marnotrawieniem tychże zasobów.

Ukierunkowanie działań na zmniejszenie zużycia zasobów naturalnych pociąga za sobą wdrożenie nowych rozwiązań technicznych i organizacyjnych, a odpowiednio prowadzona polityka środowiskowa firmy i edukacja pracowników przynoszą satysfakcjonujące efekty dla każdego przedsiębiorstwa.

Weź udział w XI FLOŚ

Bloki prezentacyjne XI FLOŚ:

  1. MAN Trucks - przedsiębiorstwo odpowiedzialne za środowisko naturalne.
  2. Optymalizacja zużycia zasobów naturalnych w przemyśle wyzwaniem dla przyszłości.
  3. Wizyta studyjna w zakładzie MAN Trucks Sp. z o.o.

Szczegółowe informacje na temat XI FLOŚ oraz relacje z poprzednich edycji znajdują się na stronie organizatora www.teamprevent.pl – dowiedz się więcej! Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem e-mail: flos@teamprevent.com lub tel.: +48 32 32 63 008. Liczba miejsc ograniczona.

Organizator XI FLOŚ
Team Prevent Poland Sp. z o.o.
www.teamprevent.pl

 Za treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej