więcej


Kalendarium

Forum Rozwoju Inwestycji Samorządowych

Organizator: Fundacja Rozwoju
Wstęp: PŁATNY
Od: 2016-05-24
Do: 2016-05-24
www.forum-rozwoju.pl

Opis

Forum Rozwoju Inwestycji Samorządowych to cykl regionalnych konferencji poświęcony upowszechnieniu dobrych, innowacyjnych praktyk, realizowanych przez samorządy na rzecz rozwoju społeczno – gospodarczego lokalnych wspólnot oraz dotychczasowej działalności samorządów, które starają się swoimi działaniami nie tylko wykonywać obowiązki, ale także działać na rzecz lokalnej wspólnoty.


Więcej informacji

Konferencja Inauguracyjna w ramach „Forum Rozwoju Inwestycji Samorządowych” odbędzie się 24 maja w Toruniu i zgromadzi przedstawicieli Parlamentu RP, władze województwa, przedstawicieli samorządów lokalnych, inwestorów działających w tym regionie oraz wielu cenionych ekspertów.

Program wydarzenia oparty jest na 5 kluczowych zagadnieniach:

  • Innowacyjny samorząd
  • Subsydiowanie innowacyjności
  • Wsparcie działań samorządu

Podobnie, jak w przypadku poprzednich organizowanych przez nas konferencji spodziewamy się nawet 150 gości. Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie internetowej www.forum-rozwoju.pl

Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w tak ważnym dla regionu wydarzeniu. Spotkajmy się w jak najszerszym gronie, aby porozmawiać o przyszłości naszych miast.

Data: 24 maja 2016

Miejsce: Business Link Toruń przy ul. Łokietka 5

Kontakt w sprawie uczestnictwa:
Paula Kobielska
Fundacja Rozwoju
tel: 884 790 796
mail: p.kobielska@fundacjarozwoju.plZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej