więcej


Kalendarium

Targi InEnerg

Organizator: REECO Poland Sp. z o.o.
Wstęp: WOLNY
Od: 2016-04-13
Do: 2016-04-14
www.inenerg.com

Opis

Zagadnieniom energii ze źródeł odnawialnych i efektywności energetycznej będzie poświęcona druga edycja Targów InEnerg®, OZE + EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA, które odbędą się 13 - 14 kwietnia 2016 roku na stadionie we Wrocławiu.


Więcej informacji

 

Schemat prezentujący tematy targów dostępny TUTAJ

Podczas imprezy przedstawione zostaną najnowsze trendy w dziedzinie energii, poruszone zostaną problemy i zaproponowane rozwiązania.

W ramach InEnerg® odbędzie sie również szereg wydarzeń towarzyszących, w tym. m.in. specjalistyczne konferencje oraz fora branżowe. Więcej informacji TUTAJ.

Co oferuje Państwu InEnerg® 2016?

• Międzynarodowe Targi ze Źródeł Odnawialnych i Efektywności Energetycznej
• Konferencje branżowe o zasięgu krajowym i międzynarodowym
• Dzień Rolnictwa
• Fora branżowe
• Wspólne stoiska:
- IBEF® - Międzynarodowe Forum Biznesowe
- Innowacja
- Wiedza i badania naukowe
- Młodzi przedsiębiorcy
• i wiele innych wydarzeń towarzyszących

Firmy zainteresowane uczestnictwem w targach InEnerg® zapraszamy do kontaktu z organizatorem lub prosimy o wypełnienie formularza dostęnego TUTAJ w celu otrzymania niezobowiązującej oferty stoiska.

Po rejestracji na stronie organizatora bądź po wypełnieniu formularza na miejscu wstęp dla odwiedzających jest bezpłatny.

Więcej informacji na stronie: www.inenerg.com

Organizator

REECO Poland Sp. z o.o.
ul. Bartycka 22B/21A
00-716 Warszawa
Tel:+48-22-266-02-16
Fax:+48-22-379-78-60Za treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej