więcej


Kalendarium

Już po raz 5-ty RENEXPO® Poland!

Organizator: REECO Poland Sp. z o. o.
Wstęp: PŁATNY
Od: 2015-09-22
Do: 2015-09-24
http://www.renexpo-warsaw.com/

Opis

Już po raz piąty w dniach 22. - 24.09.2015 w warszawskim Centrum EXPO XXI odbędą się Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland.


Więcej informacji

Targi te przeszły ogromną ewolucję i w ciągu ostatnich lat stały się jednym z najważniejszych wydarzeń w branży OZE w Polsce.

Międzynarodowe Targi RENEXPO® Poland stanowią platformę kontaktową i informacyjną na temat sytuacji prawnej i rynkowej oraz portfolio produktów w Polsce. Poprzez wystawę, kongresy branżowe oraz program ramowy objaśniać będą one wszystkie istotne zagadnienia energii odnawialnych oraz efektywności energetycznej.

Wydarzenie to adresowane jest głównie do specjalistów, podmiotów decyzyjnych oraz osób silnie zainteresowanych tematyką OZE i efektywnością energetyczną.

Szczególna uwaga w tym roku poświęcona zostanie dziedzinom:

  • fotowoltaika,
  • pompy ciepła,
  • bioenergia
  • energia wodna.

Promowane będą także tematy wokół energii geotermalnej, wiatrowej, solarnej energii termicznej, kogeneracji, inteligentnych sieci, elektromobilności i odpadów elektrycznych.

Więcej na: www.renexpo-warsaw.com
Zainteresowane firmy prosimy o kontakt już dziś, aby otrzymać niewiążącą wycenę i zarezerwować jedno z najlepszych miejsc wystawowych.

W przypadku pytań, wątpliwości, sugestii, zapraszamy do kontaktu.

 

Organizator

REECO Poland Sp. z o. o.
ul. Bartycka 22B/21A
00-716 Warszawa
Tel: +48 (0)22-266-0216
Fax: +48 (0)22-379-78-60
info@reeco-poland.pl

 Za treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej