więcej


Kalendarium

6. edycja konkursu Ekobiuro

Organizator: Fundacja Aeris Futuro
Wstęp: WOLNY
Od: 2015-09-16
Do: 2015-09-19
http://www.aerisfuturo.pl/

Opis

W imieniu Fundacji Aeris Futuro zapraszamy do udziału w 6. edycji Konkursu Ekobiuro. Zgłoszenia tylko do 18.09.2015 r.! Czekają atrakcyjne nagrody!


Więcej informacji

Udział w Konkursie to przede wszystkim podjęcie zmian na rzecz oszczędności zasobów naturalnych i zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko naturalne. To także możliwość zdobycia i wypromowania pozytywnego wizerunku instytucji wdrażającej standardy zrównoważonego rozwoju oraz wspaniała zabawa i mnóstwo radości dla osób zaangażowanych w akcję, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody. Za zajęcie I miejsca dla zespołu zostanie ufundowany wyjazd integracyjny do atrakcyjnego przyrodniczo miejsca. Dodatkową nagrodą będzie wyliczenie, przy użyciu innowacyjnego kalkulatora CO2, śladu węglowego zwycięskiej instytucji. Narzędzie to powstało w ramach projektu Zielona energia zmiany społecznej. Umożliwia ono zidentyfikowanie obszarów największego wpływu na środowisko tzw. śladu klimatycznego, czyli emisji CO2, znalezienie sposobów na jego ograniczenie oraz zrekompensowanie go np. dzięki inwestycjom w instytucjach prospołecznych.

Aby wziąć udział w Konkursie, wystarczy przysłać Fundacji Aeris Futuro do 18 września 2015r. krótką relację z podjętych inicjatyw, które odbyły się w okresie od 1 września 2014r. Ważne, by działania podjęte w ramach Konkursu wiązały się z wdrażaniem zasad zrównoważonego rozwoju w miejscu pracy. Do takich działań zaliczyć można np. organizację selektywnej zbiórki odpadów, Dzień bez Samochodu czy program edukacji ekologicznej dla pracowników. Liczy się pomysłowość i kreatywność oraz zaangażowanie pracowników.

Aby dokonać rejestracji udziału w Konkursie należy w pierwszej kolejności wypełnić formularz online, który znajduje się na stronie www.aerisfuturo.pl (zakładka Konkurs Ekobiuro). Następnie do 18 września 2015 r. należy przesłać relację, zeskanowane załączniki formalne (oświadczenie o użyczeniu praw autorskich, podpisaną listę członków Zespołu) oraz inne załączniki (np. zdjęcia, relacja video) na adres e-mail: ekobiuro@aerisfuturo.pl (w kopi ekobiuro2015@gmial.com).

Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze szczegółami na stronie www.aerisfuturo.pl, zakładka EKOBIURO oraz na naszym profilu na Facebook’u www.facebook.com/aerisfuturo

 

Z wyrazami szacunku,

Joanna Mieszkowicz

Prezes Fundacji Aeris FuturoZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej