więcej


Kalendarium

Niezależność energetyczna – „Kongres ProsumentPRO”

Organizator: Klaster Green Energy oraz Klaster Smart IT
Wstęp: WOLNY
Od: 2015-06-10
Do: 2015-06-10
www.prosument.f.pl

Opis

Już 10 czerwca 2015 roku podczas II Łódzkich Targów Energetycznych, które są znanym miejscem wymiany doświadczeń nt. innowacyjnych rozwiązań energetycznych i ich zastosowań, odbędzie się konferencja dotycząca szeroko pojętej niezależności energetycznej.


Więcej informacji

Organizatorami wydarzenia są Klaster Green Energy oraz Klaster Smart IT, które wspólnie stworzyły platformę kojarzącą partnerów odpowiadających za poszczególne etapy inwestycji w ramach programu „Prosument”: agentów sprzedażowych, instalatorów, specjalistów dotacyjnych i przetargowych, producentów sprzętu, projektantów, dystrybutorów sprzętu, centra logistyczne, firmy ubezpieczeniowe oraz Gminy.

Czerwcowe spotkanie odbędzie się w budynku Międzynarodowych Targów Łódzkich, a sam Kongres jest częścią II Łódzkich Targów Energetycznych, których tematem przewodnim będzie efektywność energetyczna.

Organizatorzy spotkania, oprócz metod pozyskiwania finansowania na inwestycje ściśle związane z odnawianymi źródłami energii, zaprezentują innowacyjne rozwiązania technologiczne m. in.: panele fotowoltaiczne 3 generacji oraz najnowocześniejszą technologię pionowych turbin wiatrowych.

Rejestracja na „Kongres ProsumentPRO” odbywa się za pomocą formularza na stronie www.prosument.f.pl i upoważnia do bezpłatnego wstępu na wydarzenie.

Organizatorzy: Klaster Green Energy i Klaster Smart ITZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej