więcej


Kalendarium

II Samorządowa Konferencja Klimatyczna

Organizator: Instytut na rzecz Ekorozwoju, Związek Powiatów Polskich
Wstęp: WOLNY
Od: 2015-05-18
Do: 2015-05-19
www.chronmyklimat.pl/projekty/dobry-klimat-dla-powiatow/wiadomosci/ii-samorzadowa-konferencja-klimatyczna-zaproszenie

Opis

Instytut na Rzecz Ekorozwoju i Związek Powiatów Polskich zapraszają na II Samorządową Konferencję Klimatyczną, która odbędzie się 18-19 maja w Warszawie. Pierwszego dnia uczestnicy spotkają się w Centrum Konferencyjnym na ul. Bobrowieckiej 9, natomiast drugiego dnia w siedzibie Senatu Rzeczypospolitej Polskiej.


Więcej informacji

Projekt „Dobry Klimat dla Powiatów” miał na celu aktywne zaangażowanie polskich samorządów w działania prowadzące do ograniczenia emisji gazów cieplarnianych i podjęcia działań służących lepszej adaptacji do zmian klimatu. Celem projektu było też stymulowanie praktycznych inicjatyw i inwestycji na szczeblu lokalnym nakierowanych na ochronę klimatu i adaptacje do jego zmian.

Zapraszamy do pobrania umowy i formularza zgłoszeniowego. Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń mija 13 maja. Liczba miejsc ograniczona. Organizatorzy zapewniają nocleg.

 

 

 

Projekt DOKLIP realizowany jest z udziałem środków instrumentu finansowego LIFE+ Komisji Europejskiej oraz dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

                                                                   


Pliki do pobrania
Za treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej