więcej


Kalendarium

Zrównoważony styl życia w domu, w biurze i biznesie. Polsko - Skandynawskie eko-inspiracje

Organizator: Stowarzyszenie Integracja i Współpraca
Wstęp: WOLNY
Od: 2015-03-03
Do: 2015-03-03
www.forumgospodarcze.pl

Opis

Stowarzyszenie Integracja i Współpraca – organizator Forum Gospodarczego w Toruniu oraz autorskiego projektu „Bezpieczne i Ekologiczne Wakacje” serdecznie zaprasza na XXII edycję Forum pt. „Integracja i Współpraca. Innowacyjność”, która odbędzie się w dniach 2 - 3 marca 2015 r. pod zmienionym brandingiem – WELCONOMY Forum in Toruń.


Więcej informacji


To kolejna okazja do analizy najważniejszych wyzwań stojących przed polską, europejską i światową gospodarką oraz współczesnych zagadnień cywilizacyjnych, wspierania przedsiębiorczości, pogłębiania procesu integracji europejskiej, zaprezentowania dobrych praktyk proekologicznych, inspirowania i zachęcania do podejmowania eko-wyzwań w każdej sferze naszego życia – w domu, biurze i biznesie, promocji osiągnięć polskich przedsiębiorców, przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu.


Ubiegłe lata udowodniły, że nasze konferencje stoją na wysokim poziomie merytorycznym, a uczestnicy integrują się, co sprzyja wymianie doświadczeń oraz nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych.
Forum Gospodarcze organizowane przez Stowarzyszenie Integracja i Współpraca już na stałe wpisało się w kalendarzu toruńskich imprez, stając się jednym z ważniejszych wydarzeń nie tylko lokalnych, ale również ogólnopolskich i międzynarodowych.


Wychodząc naprzeciw pokładanym w nas oczekiwaniom oraz zgodnie z potrzebą propagowania dobrych wzorców zrównoważonego stylu życia, w kolejnej edycji naszego kongresu zaplanowaliśmy poszerzenie oferty tematycznej o proekologiczne wzorce skandynawskie.


Zagadnienia z tej tematyki zostaną omówione w ramach bloku tematycznego: „Zrównoważony styl życia w domu, w biurze i biznesie. Polsko-Skandynawskie eko-inspiracje”, który odbędzie się 3 marca 2015 o godz. 10.30.


Tematyka bloku obejmie zagadnienia, takie jak: „zielona” filozofia, biobudownictwo, zrównoważona gospodarka i energetyka w gminie, recycling, biogaz w transporcie, rowery elektryczne, system certyfikacji środowiskowych.


Serdecznie zapraszamy samorządowców, inwestorów, firmy i osoby prywatne zainteresowane prośrodowiskowymi rozwiązaniami w każdym obszarze naszego życia, wymianą doświadczeń i nawiązaniem kontaktów biznesowych.


WELCONOMY Forum in Toruń odbędzie się w hotelu Copernicus. Udział w panelu jest bezpłatny.
Szczegóły na stronie internetowej: www.forumgospodarcze.pl

Szczegółowy program dostępny TUTAJ

Zachęcamy do obejrzenia filmu promującego WELCONOMY 2015

Honorowe patronaty:

   

 

Patronaty medialne:

      Za treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej