więcej


Kalendarium

VI Forum Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego BUDMA

Wstęp: WOLNY
Od: 2015-03-12
Do: 2015-03-13
http://widp.pl/fbpie2015.html

Opis

W imieniu organizatorów:Stowarzyszenia Wielkopolski Dom Pasywny i Polskiego Instytutu Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej mamy przyjemność zaprosić Państwa na VI Forum Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego odbywające się podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury - Budma w dniach 12-13 marca 2015 roku w Poznaniu.


Więcej informacji

W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa szczególnie interesujący program.

W pierwszym dniu Forum wybitni, międzynarodowi eksperci zaprezentują przykłady budynków pasywnych i zeroenergetycznych z całej Europy. Będzie to świetna okazja na podpatrzenie najlepszych praktyk stosowanych na świecie. Duża część prezentowanych przykładów dotyczyć będzie nowych i termomodernizowania istniejących budynków użyteczności publicznej.

W drugim dniu Forum specjaliści z Polski przedstawią najnowsze przykłady budynków pasywnych powstające w naszym kraju. Omówione zostaną również zmieniające się prawne i finansowe warunki wsparcia dla budownictwa pasywnego i energooszczędnego. Dodatkowo, drugiego dnia przeprowadzimy równolegle warsztaty szkoleniowe ze standardu pasywnego dla inwestorów indywidualnych.

Trwające dwa dni Forum będzie okazją do dyskusji, wymiany doświadczeń oraz nawiązania cennych kontaktów naukowych i biznesowych.

Uczestnikom zapewnione zostaną materiały konferencyjne oraz catering. Dodatkowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: www.widp.pl/fbpie2015.html.

Osoby, które zarejestrują się za pomocą elektronicznego formularza do dnia 06.03.2015r, w zamian za bilet wstępu otrzymają egzemplarz poradnika: „Budynki pasywne: wygodne, zdrowe, ekologiczne, oszczędne” oraz katalog: „Przykłady budownictwa pasywnego w Europie”.


Serdecznie zapraszamy!Za treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej