więcej


Kalendarium

Kongres Smart City

Wstęp: WOLNY
Od: 2014-12-02
Do: 2014-12-03
http://smartpl.eu/pl/miasta/sosnowiec-katowice

Opis

Serdecznie zapraszamy Państwa na najbliższy „Kongres Smart City”, który odbędzie się 2-3 grudnia 2014 r. w sosnowieckim Centrum Targowo-Konferencyjnym EXPO SILESIA w trakcie Transport Innovation Forum.


Więcej informacji

Konferencja zostanie podzielona na 3 bloki tematyczne:


• Inteligentne Miasta


Eko miasta w Polsce i w Europie – transport niskoemisyjny w miastach i aglomeracjach. Technologie informatyczne w inteligentnej metropolii. Społecznościowe systemy zarządzania informacją o ruchu – wykorzystanie big data w transporcie. Nowoczesne systemy zarządzania ekologistyką miejską.


• Motoryzacja przyszłości


Od diesla do wodoru – efektywność ekonomiczna alternatywnych metod zasilania pojazdów. Infrastruktura ładowania i tankowania pojazdów o napędzie alternatywnym.


• Prosument – energia jutra


Energia przyszłości – gospodarka energetyczna a zrównoważony rozwój. Prosumencka rewolucja energii – od słońca do wodoru. Biznes i region – innowacyjne strategie wykorzystania alternatywnych źródeł energii i zagospodarowania stref ekonomicznych i terenów poprzemysłowych.


Rejestracja na stronie Kongresu: www.smartpl.eu lub Transport Innovation Expo: www.innowacje-transport.eu upoważnia do bezpłatnego udziału w Forum, Expo oraz „Kongresie Smart City”.

 

Więcej informacji znajdą państwo na stronie Kongresu Smart CityZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej