więcej


Kalendarium

Forum Eksploatatorów RIPOK

Wstęp: WOLNY
Od: 2014-11-19
Do: 2014-11-20

Opis

Zapraszamy na Forum Eksploatatorów RIPOK, które odbędzie się 19-20 listopada 2014r. w Białce Tatrzańskiej.


Więcej informacji

Forum ma na celu zaangażowanie wszystkich przedstawicieli RIPOK-ów w bezpośredni dialog. Spotkanie będzie okazją do wymiany wiedzy oraz doświadczeń, przedyskutowania ważnych zagadnień, znalezienia rozwiązań dla nurtujących problemów. Panele tematyczne prowadzone będą przez najlepszych praktyków w formie moderowanej, interaktywnej dyskusji. Obrady w pierwszym dniu spotkania skierowane są tylko do eksploatatorów.


W trakcie Forum odbędzie się sesja networkingowa, która umożliwi poznanie się i pozyskanie nowych znajomości biznesowych. Ponadto zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji prawnych.

 

Więcej informacji i rejestracja on-line na stronie abrys.plZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej