więcej


Kalendarium

Konferencja Naukowa POL-EMIS 2014 "Ochrona powietrza atmosferycznego"

Wstęp: WOLNY
Od: 2014-06-04
Do: 2014-06-07

Opis

Politechnika Wrocławska, Instytut Inżynierii Ochrony Środowiska serdecznie zaprasza do udziału w 12. Konferencji Naukowej POL-EMIS 2014 "Ochrona powietrza atmosferycznego", która odbędzie się w dniach 4–7 czerwca br. w hotelu Relaks w Karpaczu. Portal ChronmyKlimat.pl jest patronem wydarzenia.


Więcej informacji

Tematyka konferencji obejmuje: ocenę zagrożeń środowiska emisją zanieczyszczeń, charakterystykę źródeł emisji, monitoring i metody pomiarowe zanieczyszczeń powietrza, procesy, technologie i urządzenia do oczyszczania gazów odlotowych, modelowanie rozprzestrzeniania się zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, ekologiczne aspekty zastosowania odnawialnych źródeł energii i procesów współspalania oraz zarządzanie jakością powietrza.

Szczegółowe informacje oraz karta uczestnictwa dostępne są na stronie konferencji www.pol-emis.pwr.wroc.pl oraz pod adresem pol-emis@pwr.wroc.pl.

Termin zgłoszenia upływa 28 marca 2014 r. Na pełne teksty artykułów (8-10 stron) Organizator oczekuje do 18 kwietnia 2014 r.

W programie konferencji znajdą się wystąpienia plenarne, sesja posterowa oraz prezentacja stoisk firmowych.

POL-EMIS2014-logo

 

 

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.Za treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej