więcej


Kalendarium

Kurs "Europejski Menedżer Energii"

Wstęp: WOLNY
Od: 2014-04-07
Do: 2014-04-09

Opis

W dniach 7-9 kwietnia 2014 r. Krajowa Izba Gospodarcza organizuje w Warszawie I sesję kursu szkoleniowego "Europejski Menedżer Energii".


Więcej informacji

Zajęcia są dofinansowane ze środków UE. W ich ramach można zdobyć certyfikat Europejskiego Menedżera Energii oraz zaprojektować roczne oszczędności zużycia energii w zakładzie przemysłowym od ok. 300 MWh.

Dodaktowe informacje i zgłoszenia na stronie pl.eurem.net.

 

 

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

 

 

 Za treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej