więcej


Kalendarium

Konferencja „Klimatyczne uzdrowiska – nowe trendy i technologie”

Wstęp: WOLNY
Od: 2014-03-20
Do: 2014-03-20

Opis

leadTW dniu 20 marca 2014 r., w godz. 10:00 – 15:00 w Hotelu Europejskim w Krakowie, ul. Lubicz 5 odbędzie się konferencja „Klimatyczne uzdrowiska – nowe trendy i technologie".


Więcej informacji

Organizatorem spotkania jest Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o., a nasz portal objął nad nim patronat medialny.

Ideą przewodnią spotkania jest prezentacja:

• praktyk i zasad proekologicznych obecnie stosowanych w gminach uzdrowiskowych i koniecznych do wprowadzenia w przyszłości;
• konkretnych rozwiązań proekologicznych możliwych do wdrożenia w firmach działających na terenie gmin uzdrowiskowych;
• korzyści płynących z proekologicznego rozwoju działalności;
• źródeł finansowania dla ekotechnologii w 2014 r.

Udział potwierdziło już grono ekspertów - przedstawiciele władz samorządowych, instytucji zaangażowanych w proekologiczny rozwój obszarów uzdrowiskowych oraz reprezentanci świata nauki i biznesu - odpowiedzą na Państwa pytania, podzielą się doświadczeniami, a także opowiedzą o praktycznych aspektach realizacji proekologicznych inwestycji.

Zachęcamy do zapoznania się z agendą spotkania.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie ORGANIZATORA.

Rejestracja trwa do 18 marca 2014 r. do godz. 15:00 (liczba miejsc ograniczona).

Zgłoszenia należy przesyłać poprzez formularz zgłoszeniowy on-line lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres m.jach@itk.krakow.pl. W tytule maila nalezy wpisać „Zgłoszenie udziału w konferencji", w treści wiadomości podać imię i nazwisko oraz nazwę instytucji, którą Państwo reprezentują (np. nazwa firmy /uczelni /urzędu).

Informacji o przedsięwzięciu udziela Martyna Jach, tel.: 12 423 66 90.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

środekT

koniecT

 

 

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.Za treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej