więcej


Kalendarium

VII edycja konferencji "Biogaz – praktyczne aspekty inwestycji w zieloną energię"

Wstęp: WOLNY
Od: 2013-11-28
Do: 2013-11-28

Opis

Progress Group 120x80W Warszawie 28 listopada  br. odbędzie się już VII edycja konferencji "Biogaz – praktyczne aspekty inwestycji w zieloną energię". Wydarzenie to przybliży uczestnikom możliwości rozwoju oraz wyzwań stojących przed sektorem biogazowym do 2020 r.


Więcej informacji

Konferencja „BIOGAZ – praktyczne aspekty inwestycji w zieloną energię" od lat jest platformą wymiany doświadczeń oraz wiedzy i skupia cały sektor biogazowy. Od 2010 roku gromadzi 120-150 inwestorów. Są to przedsiębiorstwa prywatne oraz zakłady komunalne, przedstawiciele samorządów lokalnych, które chcą włączyć biogaz do swojego bilansu energetycznego w obliczu finalizacji prac nad ustawą o OZE.

Siódma już edycja konferencji skupi największych inwestorów na polskim rynku. Celem konferencji jest umożliwienie uczestnikom kolejnych jej edycji poszerzenia swojej wiedzy o informacje dotyczące możliwości wykorzystania biogazu w ich działalności. Wykładowcy przybliżają zainteresowanym tematy prawne, zagadnienia dotyczące finansowania inwestycji oraz praktyczne aspekty inwestycji w biogazownie. Ostatnia edycja konferencji stanowiła przede wszystkim forum kontaktów i wymiany doświadczeń dla podmiotów poruszających się w temacie biogazu oraz wszystkich zainteresowanych wejściem w branżę.
 
Więcej infomacji na stronie wydarzenia:
www.progressgroup.pl/83-konferencje/255-7-edycja-biogaz.html.
 
Konferencja odbędzie się 28 listopada w Centrum Szkolenia Gazownictwa, Budynek B, I piętro, przy ulicy Kasprzaka 25. Mapa, jak dojechać:
maps.google.pl/maps?q=kasprzaka+25+warszawa&ie=UTF-8&ei=syFqUrjPO8-Lswb40ICABw&ved=0CAoQ_AUoAg

Kontakt z organizatorem:
tel.: (22) 750 25 93
biuro@progressgroup.pl
www.progressgroup.pl
 

168x84-biogaz
 

 

 


Za treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej