więcej


Kalendarium

Konferencja "Energooszczędne budynki – teraźniejszość czy wyzwanie przyszłości"

Wstęp: WOLNY
Od: 2013-04-19
Do: 2013-04-19

Opis

lechJako patron medialny wydarzenia zapraszamy na konferencję poświęconą tematyce trendów i innowacji w energooszczędnym budownictwie, pod hasłem "Energooszczędne budynki – teraźniejszość czy wyzwanie przyszłości", która odbędzie się 19 kwietnia br. w siedzibie ZIAD Bielsko-Biała, Al. Armii Krajowej 220 (centrum konferencyjne hotelu Dębowiec).


Więcej informacji

Konferencja "Energooszczędne budynki – teraźniejszość czy wyzwanie przyszłości", to idealne miejsce, by poznać nowoczesne trendy w budownictwie energooszczędnym, dostępne materiały i technologie oraz wizje rozwoju budownictwa pasywnego.

Celem konferencji jest propagowanie wiedzy i zapoznanie uczestników z nowymi trendami w budownictwie energooszczędnym. W jej trakcie zaproszeni eksperci zaprezentują całe spektrum zagadnień związanych z budownictwem energooszczędnym, w tym:

  • aktualne wymagania prawne (w tym najnowsze Dyrektywy UE,)
  • najnowsze materiały izolacji cieplnej,
  • energooszczędne technologie i instalacje (w tym stosowanie OZE)
  • instrumenty finansowego wsparcia inwestycji energooszczędnych
  • przykładowe realizacje zrównoważonego budownictwa

Poszczególne tematy zaprezentują wybitni eksperci legitymujący się dużym doświadczeniem praktycznym.

Konferencja będzie towarzyszyła organizowanemu przez BPiW „ASTRA" w dniach 19-21 kwietnia wydarzeniu 43. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz „TWÓJ DOM 2013". Konferencja oraz Targi odbędą się w wielofunkcyjnej hali „Pod Dębowcem" (ul. Karbowa 26). Uczestnicy konferencji będą mieli prawo do bezpłatnego zwiedzania targów (na podstawie identyfikatora).

Jeżeli chcą Państwo zaznajomić się z innowacyjnymi rozwiązaniami oraz poznać opinie niezależnych ekspertów na temat nowoczesnych technologii w budownictwie energooszczędnym, to już dzisiaj zapraszamy do rejestracji na konferencję.

Koszt uczestnictwa to 250,00zł + VAT do 22 marca br., później 300,00zł + VAT.

Pobierz pliki PDF:
Formularz zgłoszeniowy (najlepiej otwierać w najnowszej wesji Adobe Readera XI 11.0.01)
Zaproszenie i program 
 
 
Więcej informacji na stronie: www.ziad.bielsko.pl/konferencjaBEO.

 

Uwaga! Termin konferencji został przesunięty z 6 marca na 19 kwietnia br.

W związku z powyższym organizatorzy proszą o informację, czy podtrzymuje Pani/Pan zgłoszony zamiar uczestniczenia w konferencji w nowym terminie. Brak negatywnej odpowiedzi stanowić będzie potwierdzenie aktualności zgłoszenia uczestnictwa.

W przypadku zgłoszenia odmowy uczestnictwa w konferencji w nowym proponowanym terminie ewentualna opłata za uczestnictwo, jeśli już wpłynęła na konto, zostanie zwrócona w ciągu 7 dni od otrzymania pisma o odwołaniu uczestnictwa w konferencji.

 

ziad lechZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej