więcej


Kalendarium

Forum technologii – efektywność energetyczna

Wstęp: WOLNY
Od: 2013-03-07
Do: 2013-03-07

Opis

Jako patron medialny wydarzenia zapraszamy na "Forum technologii – efektywność energetyczna", które odbędzie się 7 marca  2013 r. w Warszawie. Wydarzenie będzie ukoronowaniem ponad dwuletniego cyklu organizowanych przez Zespół CBE Polska spotkań na temat rożnych aspektów związanych z efektywnością energetyczną, w których łącznie uczestniczyło ponad 3500 ekspertów z szeroko pojętej branży energetycznej i w które zaangażowało się około pół tysiąca podmiotów związanych z sektorem.


Więcej informacji

Zgodnie z zapewnieniami organizatora w trakcie forum zostaną omówione najnowsze możliwości i propozycje podniesienia efektywności energetycznej. Krajowi i zagraniczni eksperci podzielą się doświadczeniem związanym ze sprawdzonymi rozwiązaniami i technologiami efektywnościowymi. Wydarzenie będzie miało konwencję konferencyjno-wystawienniczą, a jest dedykowane przede wszystkim problemom energetyki wytwórczej. Podczas Forum zaprezentują się liderzy w zakresie:

  • wytwarzania energii i ciepła
  • maszyn i urządzeń elektrycznych
  • przewodów i łączników
  • systemów sterowania i kontroli
  • automatyki i robotyki
  • budownictwa i remontów
  • ochrony środowiska i technologii niskoemisyjnych.

Wydarzenie zostanie zainaugurowane wystąpieniem przedstawiciela Komisji Europejskiej, pana Krzysztofa Gierulskiego. Ekspert omówi działania KE w zakresie efektywności energetycznej, a także odpowie na pytania uczestników forum. Zasadnicza część forum będzie składała się z trzech bloków tematycznych, poświęconych kolejno przedprodukcji, produkcji i postprodukcji. Forum zostanie zwieńczone debatą ekspercką, w której udział wezmą m.in. przedstawiciele spółek energetycznych oraz stowarzyszeń i instytucji branżowych. Wszystkie osoby zainteresowane aktualnie dostępnymi rozwiązaniami na "mapie efektywnościowej" zapraszamy 7 marca 2013 do Warszawy. Spotkanie ma charakter niekomercyjny, a zainicjowane zostało z myślą o wymianie doświadczeń i skojarzeniu partnerów biznesowych.

 

Pobierz plik PDF: Formularz zgłoszeniowy

 

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znaleźć można na stronie internetowej:
cbepolska.pl/pl/forum-technologii-efektywnosc-energetyczna.html.


Za treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej