więcej


Kalendarium

Konferencja w Senacie RP: Czy niskoemisyjna gospodarka jest szansą na innowacyjny rozwój Polski w perspektywie 2050 roku?

Wstęp: WOLNY
Od: 2012-10-09
Do: 2012-10-09

Opis

Komisja Środowiska Senatu RP i Instytut na rzecz Ekorozwoju przy współpracy z Instytutem Badań Strukturalnych mają zaszczyt zaprosić na konferencję "Czy niskoemisyjna gospodarka jest szansą na innowacyjny rozwój Polski w perspektywie 2050 roku?", która odbędzie się 9 października 2012 r. o godz. 10.00 w budynku Senatu RP (sala nr 217).


Więcej informacji

Uczestnicy spotkania będą dyskutować nad sposobami modernizacji Polski, biorąc pod uwagę politykę klimatyczną Unii Europejskiej. Bazą do dyskusji będą analizy, które Instytut na rzecz Ekorozwoju i Instytut Badań Strukturalnych wspólnie opracowują w celu stworzenia raportu "Mapa drogowa 2050: Niskoemisyjna Polska 2050".

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na konferencji oraz względy bezpieczeństwa uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału oraz/lub podanie nazwisk osób delegowanych do dnia 2 października 2012 r. Zgłoszenia udziału będą przyjmowane pod adresem e-mail: ine@ine-isd.org.pl oraz telefonicznie pod numerem tel.: (22) 851 04 03. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Przy wejściu do Senatu należy okazać dowód tożsamości.

 

Pliki do pobrania:

ZAPROSZENIE

PROGRAM KONFERENCJIZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej