więcej


Kalendarium

OZE 2.0. Nowe Systemy Wsparcia

Wstęp: WOLNY
Od: 2012-09-27
Do: 2012-09-27

Opis

OZE2 168x84Powermeetings.pl zaprasza na seminarium "OZE 2.0. Nowe Systemy Wsparcia", które odbędzie się 27 września 2012 r. w Hotelu Marriott w Warszawie. Spotkanie będzie okazją do dyskusji na temat nowego projektu ustawy o odnawialnych źródłach energii, który niedawno opublikowało Ministerstwo Gospodarki.


Więcej informacji

Podczas seminarium "OZE 2.0. Nowy System Wsparcia" będą mieli Państwo okazję porozmawiać z osobą bezpośrednio zaangażowaną w prace nad projektem, panem Mariuszem Radziszewskim, naczelnikiem Wydziału Odnawialnych Źródeł Energii w Departamencie Energii Odnawialnej Ministerstwa Gospodarki, który uczestniczył w kolejnych etapach prac nad projektem i  który przedstawi Państwu najważniejsze elementy ustawy i odpowie na Państwa pytania.

Do wystąpienia w roli prelegentów zaproszono także przedstawicieli kancelarii prawnych, banków oraz Urzędu Dozoru Technicznego, którzy odniosą się do najnowszego projektu ustawy.

Celem seminarium jest zapoznanie Państwa z najnowszym projektem ustawy o OZE oraz zwrócenie uwagi na najważniejsze zmiany, które dokument ze sobą niesie. Prelegenci odniosą się także do tych elementów projektu, które będą miały istotne znaczenie w praktyce, zwłaszcza w stosunku do finansowania inwestycji ora umów z odbiorcami energii elektrycznej i zielonych certyfikatów.

Sesja pytań i odpowiedzi pozwoli Państwu rozwiązać ewentualne wątpliwości, co do zapisów ustawy. Dodatkowo, poznają Państwo opinie wybitnych specjalistów na temat praktycznego znaczenia projektowanych zmian dla Państwa przedsiębiorstw.

Do udziału w seminarium zaproszeni są wszyscy zainteresowani rozwojem energetyki odnawialnej w Polsce, a więc m.in.:

  • przedsiębiorstwa energetyczne,
  • inwestorzy,
  • producenci urządzeń energetyki odnawialnej,
  • dostawcy paliw,
  • analitycy branżowi,
  • wszystkie osoby zainteresowane tematem.

 

Więcej informacji o seminarium można znaleźć na jego oficjalnej stronie: scc.com.pl/konferencje/en/npg/index.php?option=com_content&view=featured&Itemid=101.Za treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej