więcej


Kalendarium

Debata pt. "Efektywność energetyczna źródłem nowych miejsc pracy"

Wstęp: WOLNY
Od: 2012-04-12
Do: 2012-04-12

Opis

ine_nowe_logoInstytut na rzecz Ekorozwoju we współpracy z Fundacją na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii serdecznie zapraszają na prezentację raportu dotyczącego korzyści dla rynku pracy z realizacji ambitnej polityki poprawy efektywności energetycznej budynków w Polsce oraz debatę na temat systemu wsparcia dla efektywności energetycznej.


Więcej informacji

Debata pt. "Efektywność energetyczna źródłem nowych miejsc pracy" odbędzie się w dniu 12 kwietnia 2012 roku, w godzinach 13.30-16.00 w budynku "Rondo 1" (przy Rondzie ONZ 1 w Warszawie) w sali konferencyjnej nr 1 (II piętro).

Rejestracja online do dnia 10 kwietnia br. pod adresem: newserwer.tk/form/form.html.

Prezentowany podczas spotkania raport pt. "Wpływ na rynek pracy programu głębokiej modernizacji energetycznej budynków w Polsce" został przygotowany przez ekspertów Środkowoeuropejskiego Uniwersytetu w Budapeszcie we współpracy z Fundacją na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Do pobrania: program konferencji.

Więcej informacji: Aleksandra Arcipowska, Instytut na rzecz Ekorozwoju
tel:.+48 22 851 04 02, e-mail: a.arcipowska@ine-isd.org.pl


Za treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej