więcej


Kalendarium

Warsztat praktyczny "Inwestycje wiatrowe – aspekty prawne"

Wstęp: WOLNY
Od: 2012-02-23
Do: 2012-02-23

Opis

Firma Most Wanted! Conferences Sp. z o.o. serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w warsztacie "Inwestycje wiatrowe – aspekty prawne", który odbędzie się 23 lutego 2012 roku w Warszawie.


Więcej informacji

Obecnie szacuje się, że inwestycje w rozwój energetyki wiatrowej w Polsce warte są ponad 8 miliardów złotych. Przedsięwzięcie związane z budową elektrowni wiatrowej wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy technicznej, ale także znajomości prawa. W związku z tym, firma Most Wanted Conferences Sp. z o.o. organizuje warsztat poświęcony aspektom prawnym związanym z inwestycjami wiatrowymi. Szeroki zakres poruszanych tematów będzie dotyczył między innymi: tytułu prawnego do nieruchomości w projektach OZE, badania stanu prawnego projektów farm wiatrowych, transakcji nabycia projektów OZE, a także istotnych kwestii podatkowych związanych z odnawialnymi źródłami energii.

Eksperci z Kancelarii CMS Cameron McKenna Dariusz Greszta Sp. k. oraz pan Zdzisław Muras, doktor nauk prawnych ekspert z danej dziedziny, w interesujący i szczegółowy sposób omówią zagadnienia związane z aspektami prawnymi budowy farm wiatrowych oraz odpowiedzą na wszelkie pytania.

Najważniejsze zagadnienia:

  • Tytuł prawny do nieruchomości w projektach OZE
  • Due diligence farmy wiatrowej
  • Transakcje kupna/sprzedaży projektów OZE
  • Podatkowe due diligence farmy wiatrowej

Warsztat odbędzie się w Golden Floor Plaza, budynku  Millenium Plaza przy al. Jerozolimskie 123 A w Warszawie.

 

Szczegółowe informacje:
Most Wanted! Conferences Sp. z o.o.
tel.: (22) 825 00 88 wew. 120
fax: (22) 825 00 88 wew. 121
e-mail: konferencje@mostwanted.pl
 
Formularza zgłoszeniowy dostępny jest na stronie:
www.konferencje.mostwanted.pl/inwestycje_wiatrowe

Koszt uczestnictwa: 990 PLN + 23% VATZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej