więcej


Kalendarium

Targi RENEXPO® Poland

Wstęp: WOLNY
Od: 2011-10-26
Do: 2011-10-28

Opis

Targi RENEXPO® Poland odbędą się w dniach od 26 do 28 października 2011 w warszawskim Centrum EXPO XXI. Targi te na skalę europejską zaprezentują cały wachlarz energii ze źródeł odnawialnych, energooszczędnego budownictwa oraz remontów.


Więcej informacji

Specjalnie dla czytelników ChronmyKlimat.pl – do pobrania karta wstępu uprawniająca do darmowego wstępu na targi.

Połączenie gospodarczo dynamicznego regionu, jakim jest Warszawa, z bardzo obiecującym rynkiem całej Polski może zaowocować tym, że targi te wkrótce staną się centralnym punktem spotkań branży.

Ponad 120 wystawców z następujących dziedzin: wytwarzania, produkcji, planowania, zaopatrzenia w energię, rzemiosła, handlu i dystrybucji, finansowania i promocji, ubezpieczeń, jak również ekspertów do spraw badań i rozwoju, rolnictwa i leśnictwa, stowarzyszeń, mediów, ministerstw i administracji publicznej, przedstawi swoje produkty, usługi i innowacje na RENEXPO® Poland. Szacowana liczba odwiedzających to ok. 4000.

Równolegle do targów, odbędą się wysokiej klasy konferencje i spotkania ekspertów. Po raz pierwszy eksperci z Polski i z całego świata, będą mieli okazję spotkać się i uczestniczyć w rozmowach i transferze wiedzy związanym z energią odnawialną. Całe spektrum tematów, omawianych w czasie konferencji, odnosić się będzie do tematów targowych. Około 500 osób ma wziąć udział w cyklu konferencji

Ponadto premiera RENEXPO® Poland 2011 jest wspierana przez silnych partnerów na poziomie regionalnym, krajowym i międzynarodowym. Charakter międzynarodowy wystawy zostanie podkreślony poprzez równoległą do targów prezydencji Polski w Unii Europejskiej.

Główne tematy targów to biogaz, biomasa, technika solarna, pompy ciepła, energetyka wodna, energetyka wiatrowa, pojazdy elektryczne jak też budownictwo pasywne i remonty z użyciem komponentów domu pasywnego.

Zapraszamy do udziału konferencjach. Przy współpracy z wysokiej klasy autorytetami organizatorzy przygotowali szereg wysokiej jakości konferencji, oto one:

Biogaz w Polsce – potencjał, ryzyko inwestycyjne i perspektywy rozwoju    

Dzień Samorządowca        

Fotowoltaika – Polska na tle krajów sąsiadujących        

Biomasa w Polsce - rozwój i perspektywy dla inwestorów          

Dziś i jutro energetyki wodnej w Polsce i w Unii Europejskiej - konferencja i spotkanie projektu STREAMMAP  

Rynek pojazdów elektrycznych w Polsce – niezależność energetyczna    

Dzień Rolnictwa           

Energia solarna termiczna                   

Pompy ciepła – nowe technologie, oszczędność energii, analiza rynku i plany rządowe

Budownictwo pasywne i remonty z użyciem komponentów budynku pasywnego

Forum Energetyki Odnawialnej 2011

 

REECO Poland Sp. z o.o. i portal internetowy ChronmyKlimat.pl oferują Państwu udział w wyżej wymienionych konferencjach po atrakcyjnych cenach, te ceny uzyskają po wprowadzeniu specjalnego kodu RENWA11CHK.

Link do rejestracji: www.renexpo-warsaw.com/rejestracja.html?&L=1_blank

targi_renexpo

Dodatkowe informacje na stronie: www.renexpo-warsaw.com

Kontakt:
REECO Poland Sp. z o.o.
ul. Bartycka 22B/21A
00-716 Warszawa
Tel:+48-22-266-02-16
Fax:+48-22-379-78-60
info@reeco-poland.plZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej