więcej


Kalendarium

Podziel się endorfinami ze światem!

Wstęp: WOLNY
Od: 2009-10-22
Do: 2009-12-31

Opis

Każdy kilometr, który przebiegniesz w okresie 23 października – 31 grudnia 2009 może mieć dodatkową wartość. Przekazując symbolicznie kilometry w akcji „Run for Hopenhagen“ nie będziesz obojętny wobec przyszłości naszej planety.

Więcej informacji

Miejmy nadzieję, że podczas grudniowej Konferencji Klimatycznej w Kopenhadze, będzie to znaczący sygnał dla polityków ze 192 krajów.


Jedyne, czego potrzebujesz, to para butów biegowych oraz komputer z dostępem do internetu. Zarejestruj się na oficjalnej stronie runforhopenhagen.org lub endomondo.com i za każdym razem zapisuj przebiegnięty dystans ręcznie lub automatycznie, korzystając z telefonu/zegarka z GPS oraz aplikacji Endomondo Tracker.

Aplikacja Endomondo Tracker jest bezpłatna. Link do pobrania: http://www.endomondo.com/download


źródło: www.endomondo.com


Za treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej