ChronmyKlimat.pl - Portal na temat zmian klimatu - Instytut na rzecz ekorozwoju


O konkursie


Konkurs "Energooszczędne 4 kąty" organizowany był ramach projektu Instytutu na rzecz Ekorozwoju pod tą samą nazwą, współfinansowanego ze środku Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i trwał od 28 kwietnia 2013 roku do 31 stycznia 2015 roku.

Konkurs podzielony był na części. Na początku każdego miesiąca, od maja 2013 roku do grudnia 2014 roku, na stronie www.chronmyklimat.pl/konkurs-4katy pojawiały się nowe pytania konkursowe dotyczące omawianego właśnie w ramach projektu "Energooszczędnych 4 kątów" bloku tematycznego dotyczącego budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Odpowiedzi na pytania zamknięte znaleźć można było w przygotowanej z tej okazji prezentacji zamieszczonej w portalu. Pytanie otwarte wymagało od uczestników odrobiny kreatywności.

Konkurs trwał 20 miesięcy. Co miesiąc wybierano 10 najlepszych odpowiedzi spośród przesłanych w danym miesiącu. Ich autorzy otrzymali od nas energooszczędne upominki. Pod koniec projektu, w styczniu 2015 roku, spośród wszystkich uczestników wszystkich części wybrano najbardziej aktywnych, którym wręczono 3 nagrody główne.

Odpowiedzi na pytania udzielać można było przez specjalny formularz zamieszczony na konkursowej podstronie projektu. Obecnie na tej stronie znajduje się quiz, przygotowany w oparciu o wybrane pytania konkursowe, w którym każdy może sprawdzić swoją wiedzę o budynkach energooszczędnych i pasywnych. Wystarczy zaznaczyć wybrane odpowiedzi i kliknąć „Wyślij”, aby przekonać się, czy odpowiedzieliśmy prawidłowo.

Zdobywaj z nami wiedzę i sprawdź ją w naszym quizie!

W razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt: 4katy@chronmyklimat.pl.Za treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej