ChronmyKlimat.pl - Portal na temat zmian klimatu - Instytut na rzecz ekorozwoju


Aktualności

Warsztaty w ramach Pilotażowego Programu Niskowęglowego Rozwoju (18100)

2015-01-13

Drukuj

Zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu w ramach prac nad Pilotażowym Programem Niskowęglowego Rozwoju dla powiatu Starogardzkiego. Po etapie prac eksperckich, które trwały od listopada ubiegłego roku, przechodzimy do działań konsultacyjnych.

Już 29 stycznia w siedzibie Starostwa Powiatowego w Starogardzie Gdańskim przy ul. Kościuszki 17 odbędą się warsztaty do udziału w których zapraszamy mieszkańców powiatu, lokalne władze, przedstawicieli biznesu oraz osoby działające w organizacjach pozarządowych.

W trakcie warsztatów będziemy dyskutować w grupach nad pięcioma kluczowymi tematami: energetyką, rolnictwem, gospodarką komunalną/gospodarką odpadami, transportem i budowaniem świadomości. Celem warsztatów będzie dostarczenie wiedzy niezbędnej do postawienia pełnej diagnozy, która będzie punktem wyjścia do stworzenia materiału końcowego, czyli Programu Niskowęglowego Rozwoju dla Powiatu Starogardzkiego.

Pełen program warsztatów można pobrać korzystając z linku pod niniejszym artykułem.

Liczba osób mogących uczestniczyć w warsztatach jest ograniczona. Termin zgłoszeń upływa 23 stycznia, dlatego prosimy o szybkie podjęcie decyzji.

Formularz zgłoszeniowy w wersji internetowej (najszybsza i najprostsza forma zapewnienia sobie udziału w warsztatach) dostępny jest TUTAJ, a jego wypełnienie zajmuje nie więcej niż 1,5 minuty.

Formularz można również pobrać korzystając z linków zamieszczonych pod niniejszym artkułem. Po wypełnieniu należy go przesłać na adres ppnr@ine-isd.org.pl lub faksem pod numer 22 851 04 00.

Serdecznie zapraszamy!


Pliki do pobrania


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej