ChronmyKlimat.pl - Portal na temat zmian klimatu - Instytut na rzecz ekorozwoju


Aktualności

Konferencja zamykająca prace nad PPNR (18634)

2015-06-18

Drukuj
galeria

Czy powiat starogardzki pójdzie w kierunku gospodarki niskoemisyjnej? O tym, czy są szane na taką transformację dowiemy sie już 30 czerwca. Tego dnia odbędzie się Konferencja „Zielone Kociewie – Program Niskowęglowego Rozwoju do roku 2030”. Będzie ona zamykała prace nad Pilotażowym Programem Niskowęglowego Rozwoju powiatu starogardzkiego.

Konferencja odbędzie się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Starogardzie Gdańskim przy ul. Kościuszki 17, w godz. 10.00-15.00. Konferencja będzie ostatnim elementem prac prowadzonych przez InE i ZPP przy współudziale władz, mieszkańców i przedsiębiorców powiatu starogardzkiego. Celem konferencji jest nie tylko przedstawienie najważniejszych elementów Programu, ale również zrobienie pierwszego kroku w kierunku zainicjowania działań zaproponowanych w materiale końcowym. Dlatego znaczną cześć spotkania przewidziano na dyskusję panelową. Szczegółowy program znajdą Państwo poniżej).

Obok przedstawicieli organizatorów w Konferencji wezmą udział przedstawiciele lokalnych władz samorządowych ze Starostą Powiatu Starogardzkiego Leszkiem Burczykiem i wiceprezydentem Starogardu Gdańskiego Przemysław Biesek-Talewskim na czele, przedstawiciele gmin wchodzących w skład powiatu, lokalni liderzy, przedsiębiorcy, społecznicy działający w organizacjach pozarządowych.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, w celu zapewnienia sobie udziału w Konferencji, niezbędne jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego w wersji papierowej (dostępny pod niniejszym tekstem) i przesłanie faksem pod numer 22 8510400 lub – najprościej i najszybciej  w wersji elektronicznej. Udział można zgłaszać również e-mailowo na adres: ppnr@ine-isd.org.pl lub telefonicznie 22 8510402, -03, -04.


Pliki do pobrania


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opinią
Portal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej